درباره ما

Welcome

تاریخچه شرکت

مجموعه ی دانش بنیان صنایع تکام الکترونیک آریا ( صنتا ) با هدف بهره گیری از متخصصان ایرانی و اطاعت از فرمان ولایت فقیه مبنی بر اقتصاد دانش بنیان ، در سال 1390 قدم در راه جهاد علمی گذاشته و با استعانت از پروردگار عالم در زمینه سامانه های سخت افزاری و نرم افزاری کنترل تردد ، طراحی مدارات الکترونیکی فرکانس بالا و پایین ، انجام پروژه های اتوماسیون صنعتی و طراحی نرم افزارهای هوشمندسازی خانگی و صنعتی با قدرت شروع به فعالیت نموده است .

فعالیت

مجموعه فعالیت های صنتا به دو دسته ی محصولات تولیدی و پروژه های عملیاتی تقسیم بندی میگردد ، از جمله ی محصولات تولیدی می توان به دستگاه های کنترل تردد به همراه اتوماسیون های اداری اشاره نمود که همگی حاصل سالیان متمادی تحقیق و توسعه کارشناسان نخبه ایران عزیزمان می باشد ، از این رو مفتخریم که در زمره ی شرکت های دانش بنیان قرار گرفته ایم . محوریت دوم فعالیت های صنتا انجام پروژه های طراحی الکترونیکی( سخت افزار و نرم افزار ) در محیط های صنعتی و اداری میباشد .

استخدام در صنتا

شرکت ما در راستای تکمیل و توسعه تیم فروش از بین افراد مشتاق و علاقه مند جهت همکاری و استخدام به دنبال کارشناس فروش برای محصولات خود است

استخدام شوید

آمار

مجموعه آمار مشتریان و بازدید کنندگان سایت

مشتری ها

بازدید کنندگان روزانه

اعضای تیم

نمایندگی ها

انتشار

معاملات

صنتا چگونه کار میکند

خدمات طراحی محصول در شرکت صنتا از توسعه محصولات جدید و پردازش ایده تا طراحی قالب‌های مهندسی و تولید محصول را در بر می گیرد.

طراحی محصول

شرکت‌ها و سازمان‌های موفق ارزش آفرین هستند و «طراحی» ابزار تولید ارزش است. خدمات طراحی محصول در شرکت صنتا از توسعه محصولات جدید و پردازش ایده تا طراحی قالب‌های مهندسی و تولید محصول را در بر می گیرد. در این مسیر آنچه که خدمات شرکت صنتا را متمایز می نماید تخصص در طراحی صنعتی و تجربۀ انجام پروژه های متعدد در حوزه های متعددی نظیر تجهیزات بازی است.

طراحان شرکت صنتا با تسلط حرفه ای بر نرم افزارهای طراحی صنعتی نظیر Solidworks، CATIA، Alias Design Studio، Rhinoceros و Power Surfacing محصول را از مرحلۀ ارائۀ ایده تا شناخت مواد و فرایندهای تولید تحلیل و بررسی می نمایند.

روند پژوهش و شناسایی نیازهای کاربران در این شرکت با استفاده از ابزارهایی نظیر تحلیل رفتار مشتری (Task Analysis)، مطالعات مسیر تجربۀ کاربری (Experience Mapping) و ابزارهای توسعۀ محصول iNPD و Front-End انجام می گیرد.

مدلسازی و انجام آزمونهای پیش از عرضه محصول نظیر آزمون ارگونومی و کاربردپذیری (Usability Test) بخش مهمی از روند طراحی محصول است که در این شرکت با استفاده از دستگاههای پیشرفتۀ مدلسازی سریع (Rapidprototype) انجام می گیرد.

سخت افزار

سخت افزار شامل تمام قسمتهای فیزیکی کامپیوتر می شود که از اطلاعات درون آن و همین طور عملیاتی که بر روی این اطلاعات انجام می دهد و از نرم افزاری که دستوراتی برای انجام وظایف سخت افزار ارائه می دهد مجزا است. سخت افزار و نرم افزار مرز نامشخصی دارد.

فرم ویر، نرم افزاری است که به صورت توکار در سخت افزار ساخته شده است. اما این نوع فرم ویر معمولا در قلمرو کاری برنامه نویسان و مهندسین کامپیوتر است و یک مسئله نگران کننده برای کاربران کامپیوتر نیست.

هر دستگاه فیزیکی که شما بتوانید با دست آن را لمس کنید به عنوان سخت افزار یا Hardware شناخته می شود اما نرم افزار یا Software قابل لمس نیست ، در واقع نرم افزار مجموعه ای از دستورات است که درون سخت افزارها نگهداری می شود و کارهایی که ما از آن می خواهیم را به سخت افزار ارجاع می دهد. برای مثال نمایشگر شما که درون آن می توانید تصاویر و متن ها را مشاهده کنید چون قابل لمس است یک سخت افزار است ، ماوس ( موشواره ) که شما با استفاده از آن در صفحه نمایش جابجا می شوید یک سخت افزار است ، صفحه کلید شما یک سخت افزار است اما مرورگر اینترنتی شما یا مجموعه آفیس که در آنها تایپ می کنید و قابل لمس هم نیستند اما دستورات شما را اجرا می کنند و اطلاعات شما را ذخیره می کنند به عنوان نرم افزار شناخته می شوند.

نرم افزار

نرم افزار، مجموعه ای از برنامه های رایانه ای، رویه ها و مستندات است که انجام کارهای مختلف بر روی یک سیستم رایانه ای را بر عهده دارد. عبارت “نرم افزار” برای نخستین بار توسط جان توکی در سال ۱۹۵۸ مورد استفاده قرار گرفت. در سطح بسیار ابتدایی، نرم افزار کامپیوتر، متشکل از زبان ماشین است که شامل گروهی از مقادیر دودویی بوده و دستورالعمل پردازنده را تعیین می کند.

دستورالعمل پردازنده تغییر بیان از سخت افزار کامپیوتر در یک توالی از پیش تعریف شده می باشد. به طور خلاصه، نرم افزار کامپیوتر، زبانی است که اصطلاحاً به وسیلۀ آن یک رایانه، صحبت می کند. انواع مختلفی از نرم افزار های رایانه ای وجود دارد و باید دید اقسام اصلی آنها کدامند؟ نرم افزار‌ها از منظرهای مختلفی قابل دسته بندی و تقسیم می باشند و متخصصین علوم رایانه ای با توجه به ابعاد مختلف نرم افزار به ارائۀ تقسیم بندی های متفاوتی از این پدیدۀ فناورانه پرداخته اند. با توجه به این نکته که هر تقسیم بندی می بایستی فلسفه و فایده ای داشته باشد و از طرفی نرم افزار از دو بعد فنی و حقوقی نیز امکان دسته بندی دارد، آنچه در پی می آید بر آن است که نرم افزار را از منظرهای متفاوتی مورد دسته بندی و تحلیل قرار دهد تا زوایا و ابعاد فنی و حقوقی نرم افزار ، قدری روشن تر گردد؛ زیرا به نظر می رسد، میزان و شکل حمایت حقوقی با توجه به اجزا، مراحل و اقسام نرم افزار، متفاوت خواهد بود.

تخصص ها

دامنۀ مشتریان شرکت صنتا نمایانگر تخصص طراحان این مجموعه در امر طراحی صنعتی و مهندسی است.

طراحی محصول

Product Design

سخت افزار

Hardware Design

برنامه نویسی

Programming

فروش و بازاریابی

Sales and Marketing

مشتریان ما

ما در شرکت صنتا افتخار میکنیم که بیش از پانصد شرکت کوچک و بزرگ استفاده کننده محصولات و خدمات ما در سراسر ایران هستند.

خانه کودک فراز
تجهیزات آموزشی کیهان
رایان مهد
شهر کودک
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner